مکان های تفریحی در کوش آداسی

تعطیلات ژانویه در ارمنستان
دسامبر 28, 2017
جاذبه های گردشگری باتومی قسمت نخست
ژانویه 2, 2018

مکان های تفریحی در کوش آداسی

1- جزیره کبوتر
نزدیک به بندر کوش‌آداسی، جاده‌ای 350 متری وجود دارد که شما را به جزیره جذاب کبوتر می‌رساند، جزیره‌ای که در آن بقایای قلعه‌ای بیزانسی (که بعداً مورد استفاده دزدان دریایی قرارگرفت) متعلق به قرن 13 بر روی صخره‌ها نشسته است. دیوارهای مستحکم جزیره که تقریباً در اطراف آن قرار دارند، بعدها در قرن 19 کشیده شده‌اند. جزیره کبوتر یکی از نقاط محبوب برای پیاده‌روی ساحلی در تور کوش‌آداسی است. در این جزیره یک کافه دوست‌داشتنی هم وجود دارد. این جزیره، مکانی رؤیایی برای قدم زدن در اوایل شب و دیدن غروب خورشید است.

 


مکان: بندر کوش‌آداسی

 

2- منطقه بندرگاه
اکثر جاذبه‌های گردشگری کوش‌آداسی در منطقه بندرگاه قرار دارند. کاروانسرایی که در این منطقه واقع شده است، توسط اوکوز محمد پاشا در سال 1618 ساخته شده‌است. نمای بیرونی و کنگره‌های ساختمان در دهه 1960 بازسازی شده‌است و از سال 1967 به عنوان هتل فعالیت می‌کند. درست در قسمت جنوب غربی هنوز می‌توانید نمونه‌های خوبی از خانه‌های نیمه چوبی قرن نوزدهمی را که سبک سنتی منطقه را دارند، مشاهده کنید. دروازه جنوبی شهر همچنان سرپا است. منطقه بازار، پر از سوغاتی‌های ترکی است، کالاهایی که در این بازار عرضه می‌شود به طور مستقیم از بندرگاه آورده می‌شود.

 


مکان: بندر کوش‌آداسی

 

3- ساحل بانوان
اگر برای مسافرت تور ترکیه را انتخاب نمودید حتما سری به ساحل بانوان کوش‌آداسی بزنید. این ساحل که در دو کیلومتری شهر قرار دارد، محبوب‌ترین ساحل شنی در منطقه کوش‌آداسی است. ورزش‌های آبی بسیاری در این منطقه وجود دارد که می‌تواند موجبات شادی شما را فراهم کند. همچنین کافه‌های متعدد و صندلی‌ها و چترهایی برای آفتاب گرفتن در این ساحل وجوددارد. جای تعجب ندارد که این ساحل در تابستان مملو از خانواده‌ها و توریست‌های خارجی است. در طول هفته جمعیت کمی خلوت‌تر است، اما نباید انتظار داشت که در ماه‌های جولای و آگوست بتوان جای خالی بر روی شن‌های ساحل پیدا کرد.

 


مکان: 2 کیلومتری جنوب کوش‌آداسی

 

4- پرینه
خرابه‌های این شهر یونانی با دورنمایی از کوه‌ها، برای عکس گرفتن عالی است. اوج شکوه این بندر باستانی مابین سال‌های 300 قبل از میلاد تا 40 قبل از میلاد بود، زمانی که تجارت در بندر جریان داشت. گل‌ولای رودخانه میندر، موجب از بین رفتن زندگی در شهر شد و در قرن دوم پس از میلاد، پرینه خالی از سکنه شد. اصلی‌ترین جاذبه شهر، معبد آتنا است که طراحی کلاسیک یونانی دارد. همچنین تئاتر 6500 نفره پرینه هم به خوبی باقیمانده است. پرینه می‌تواند یک مقصد عالی برای سفر باشد، به‌ویژه هنگامی که سفر به آن با سفر به میلتوس ترکیب شده باشد.

 


مکان: 40 کیلومتری جنوب کوش‌آداسی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02188170331