اطلاعات کامل درباره ی آژانس مسافرتی آرسان سیر آسیا
دسامبر 26, 2017
تعطیلات ژانویه در ارمنستان
دسامبر 28, 2017

جشنواره خرید دبی از 26 دسامبر 2017 – 28 ژانویه 2018

 

 

جشنواره خرید دبی برای نخستین بار در سال 1996 توسط دولت دبی برگزار شد. این جشنواره با شهرت جهانی به عنوان یک بهشت برای خریداران معروف شده است که می‌توانید در آن بهترین محصولات خرده‌فروشی را ببینید. این جشنواره که به منظور ترویج تجارت و بازرگانی در دبی سازماندهی شده و باعث افتخار دبی شده است به عنوان جالب‌ترین جشنواره‌های خرید دبی در نظر گرفته می‌شود. این جشنواره در آغاز سال و درست قبل از رسیدن پایان تابستان سازماندهی شده است.
در این جشنواره نه تنها می‌توانید بهترین محصولات الکترونیکی را پیدا کنید، بلکه می توانید در بسیاری از فعالیت‌هایی که توسط دولت سازماندهی شده‌اند، شرکت کنید. جشنواره‌های فیلم، رویدادهای ویژه برای جوانان، تظاهرات خیابانی چشمگیر، آتش‌بازی شب، شوهای مد بین‌المللی و بسیاری از برنامه‌های دیگر برخی از برنامه‌های فرهنگی و سرگرمی‌ای هستند که برای بازدیدکنندگان سازماندهی شده‌اند.
هرساله برنامه‌های خلاقانه‌ای ساماندهی می‌شوند که جشنواره خرید را منحصر به فرد و قابل توجه می‌کنند.
این جشنواره یکی دیگر از روش‌های ترویج گردشگری در دبی است. بدون شک این برای دبی به یک مسئله مورد افتخار تبدیل شده است. مقامات آن‌ها اطمینان می‌دهند که برای جذب توریست‌های بسیار رویدادهای قابل توجهی سازماندهی کنند. این جشنواره وضعیت اقتصادی کشور را نیز بهبود می‌بخشد.
جشنواره خرید دبی (DSF) در ابتدا به عنوان یک رویداد خرید ساده آغاز شد، که در آن مردم می‌توانند بهترین محصولات را ببینند. با گذشت زمان، این جشنواره به دلیل برنامه‌های سرگرمی مختلفش هم معروف شده است.

 

جشنواره خرید دبی DSF) 2017-2018)

 

 

جشنواره خرید دبی DSF) 2017-2018) برنامه‌ها و رویدادهای سرگرم‌کننده بسیاری به بینندگان خود وعده داده است. برنامه‌های بی‌شماری وجود دارد که برای افراد مختلف در نظر گرفته شده‌اند. برای اطمینان از این که هر میهمان در طول بازدید خود از جشنواره کمال لذت را ببرد، تلاش‌های ویژه‌ای صورت گرفته شده است. مردم در سراسر جهان به خاطر ایده‌های جالب این جشنواره مشتاقانه منتظر رسیدن زمان آن هستند.
دبی در طول یک کمپین اطلاع‌رسانی که در جشنواره خرید دبی برگزار شد، نام شهر طلا را دریافت کرد. مقامات دبی بسیاری از افراد مشهور و محترم را از سراسر جهان دعوت کردند. در این زمان بود که این جشنواره به عنوان جشنواره خرید دبی نامگذاری شد. یکی از ایده‌های غیر معقولی که در آن زمان توسط مسئولین مطرح شده ایجاد یک دهکده جهانی بود مقامات از طریق این جشنواره فرهنگ و سبک‌های دبی را به نمایش گذاشتند. این موفقیت‌ها باعث شد مقامات تصمیم بگیرند هر ساله‌ی این جشنواره را برگزار کنند. این جشنواره به دلیل جذب بازدیدکنندگان بسیار زیاد، مهمان‌نوازی و به دلیل داشتن موفق‌ترین و بزرگترین برنامه‌های خرید و سرگرمی که هرساله برپا می‌شود بسیار مشهور شده است.
خوشبختانه، با گزینه‌های انعطاف‌پذیر ویزای توریستی دبی، می‌توانید به راحتی با تور ارزان به دبی سفر کنید تا بخشی از این جشنواره خرید حیرت‌انگیز باشید. یک متخصص با تجربه ویزا می‌تواند برای انتخاب ویزای مناسب دبی و ارسال درخواست از طرف شما برای دریافت آن در زمان مناسب بیشترین کمک را به شما ارائه دهد.
به غیر از برنامه‌های سرگرمی، این جشنواره همچنین نقش مهمی در توسعه گردشگری دبی دارد. این رویداد همچنین وضعیت اقتصادی کشور را تقویت کرده است. هر ساله تعداد زیادی به گردشگرانِ این شهر افزوده می‌شود و توانسته است با موفقیت پلتفرمی برای نمایش مهارت خود در اختیار استعدادهای بین‌المللی بگذارد. در عین حال به هر توریست فرصتی برای حس لوکس بودن و فرهنگ این کشور ارائه می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02188170331